کفسابی پارکینگ و قیمت انواع سنگ

by

دلایل کفسابی پارکینگ

غالبا کف های که از بتن ساخته شده اند در ابتدای کار نیاز به عمل کفسابی ندارد اما با گذشت  زمان کف کارگاه ها و پارکینگ ها و.. دچار فرسایش می شوند  و در اثر برخورد قطعات و وسایل دچار آسیب می شوند و یا لکه های مختلف چربی و رنگ و… بر روی آن ها ریخته می شود که علاوه بر از بین بردن شکل ان می شود تا محوطه غیر ملموسی شده و کاربرد و استاندارد ابتدای خود را از دست بدهد از این روست که اغلب افراد بعد از مدتی تصمیم به کفسابی بتن ساختمان خود می گیرند. 

کفسابی بتن خارج از ایران هم داشتیم

دستگاه های لازم کف سابی پارکینگ

– دستگاه های آلمانی و ایتالیایی

– لقمه ی الماسه ی شماره 120

– لقمه ی الماسه ی شماره 36

هزینه های کفسابی پارکینگ

هزینه کفسابی پارکینگ با توجه به تعداد نفرات و وضعیت سطوح متغییر می باشد . علاوه بر این هرچه سطح کف بیشتر باشد احتمال تخفیف از سوی استاد کار به شما بیشتر می شود. عموما سطح هایی که از جنس بتن سنگ دار هستند هزینه ی کفسابی و سنگسابی بیشتری دارند و کف های که بتن آن ها از جنس بتن نرمه می باشد دارای قیمت کمتری هستند.

کفسابی پارکینگ

نمونه کار پارکینگ

برای مشاهده نمونه کاری های کفسابی پارکینگ کلیک کنید

کفسابی پارکینگ از خدمات گروه ساختمانی سایا که جزو خدمات پر کاربرد این روزها در تهران و کرج می باشد .

مانند کفسابی های دیگر می باشد و تنها تفاوت آن در استفاده از جنس استفاده شده در کف می باشد که باید قبلا از انتخاب نوع لقمه مناسب کف پارکینگ بررسی گردد.

ما با دستگاه مخصوص کفسابی  بقایایی  بتن و همترازن نبودن ناخنک های موجود در کف پارکینگ را یکسان می کنیم و کف محیط درخواستی را جهت هر گونه زیر سازی آماده می کنیم

 کفسابی و نماشویی سایا آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامیست مشاوره رایگان