کفسابی سنگ

شستشو نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان عنوانی است که برای شتن نما ساختمان به کار برده می شود،اخرین با افزایش الاینده های موجود در هوا دود و گرد و غبار و همچنین کاهش چشم گیر کیفیت نمای سنگ ساختمان ها و کدر شدن به مرور زمان. شستشو نما دوره ای ساختمان ها در شهرهای بزرگ کاملا حس می شود.

 

گروه سایا با بیش از 20 سال سابقه و پرورش گروه های کفسابی در سطح تهران و ایران توانسته اعتماد بیش از 10000 مشتری را جلب کند با رشد رسانه های دیجیتال جهت معرفی سعی نمودیم رسانه خبری و معرفی سایا را در قالب وب سایت راه اندازی کنیم. که در ادامه مناطق تحت پوشش خود را معرفی می کنیم.

مزایای شستن نمای ساختمان

از ابتدای ترین مزایای اصلی شستن نما ترمیم سنگ نمای ساختمان می باشد که ترک برداشته ویا در طول سالیان گذشته از بین رفته است.

 از عمده مشکلاتی که در صورت به تعویق انداختن نماشویی دوره ای رخ می دهد.

ریزش سنگ های نما و از بین رفتن کیفیت ان است زیرا الودگی هوا.

جرم و وجود الاینده ها باعث میشود تا سنگ ها شکننده شده و با گذر زمان هزینه ترمیم افزایش یابد.

 

من تمامی خدمات کفسابی خود را در مناطق مختلف برای ساختمان های نوساز را با اعتماد کامل به گروه سایا می سپارم و تا کنون از تمامی خدمات رضایت داشته ام

مهندس خاوری

با توجه به قرار گیری دفتر شرکت و کارگاه در نزدیکی کرج گروه سایا بعد از اولین تماس شما در محل پروژه حضور پیدا کرده و بعد از ارائه خدمات رایگان مشاوره در صورت توافق اقدام به انجام نمونه کفسابی و در صورت رضایت پروژه در بهترین زمان ممکن تحویل کارفرما می گردد.

مغانلو

کفسابی را بیشتر بشناسید

در هر ساختمان بعد از اتمام مراحل اولیه ساخت نیاز به یکسان سازی کف های ایجاد شده در انواع مختلف می باشد یا در پارکینگ ساختمان ها …